E.ON Energy Globe oceňuje nápady, které mají smysl.

Všechny nominované projekty jsou představeny na tiskové konferenci a následně z nich veřejnost volí pomocí hlasování na webu soutěže vítěze každé kategorie. Celkovým vítězem se stává projekt, kterého zvolí odborná porota z vítězů jednotlivých kategorií.

Udržitelnost na prvním místě

Cílem soutěže E.ON Energy Globe je ocenit projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energie. Jejím prostřednictvím se snažíme zviditelnit takové projekty, které si zaslouží publicitu za svůj inovativní přístup k úsporám energií a ochraně životního prostředí a mohou tak sloužit jako inspirace pro ostatní.

Slavnostní vyhlášení vítězů

Vítězové všech kategorií i celkový vítěz soutěže E.ON Energy Globe jsou představeni v rámci slavnostního vyhlášení.

Soutěž mezinárodního charakteru

Soutěž Energy Globe Award oceňuje již od roku 2000 projekty a inovativní nápady z celého světa, v oblasti  ochrany přírody a úspor energií. Jedná se o mezinárodní soutěž, která na národní úrovni probíhá ve 177 zemích světa. V České republice soutěž iniciovala a již od roku 2008 pořádá energetická společnost E.ON.

Šest základních kategorií

Soutěž E.ON Energy Globe je vyhlašována v šesti kategoriích – Firma, Produkt, Obec, Vzdělávání, Stavba a Nápad. Ve všech kategoriích jsou hodnoceny již zrealizované projekty, kromě kategorie Nápad, v jejímž rámci jsou hodnoceny projekty, které na svou realizaci teprve čekají.

Newsletter

Pravidelné novinky ze soutěže a světa šetrného zacházení s energiemi

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

© E.ON Energie, a.s 2019